هفته بیست و یکم ، سایپا شمال - ابومسلم خراسان ، یکشنبه 4 اسفند ماه 92 ، ورزشگاه وطنی قائمشهر

هفته بیست و یکم لیگ دسته اول فوتبال باشگاههاى كشور - جام آزادگان ،

سایپا شمال - ابومسلم خراسان  ، 

یکشنبه  4 اسفند ماه 92  - ساعت 14:15 ، 

ورزشگاه وطنی قائمشهر ،

به امید پیروزى مشكى پوشان خراسانى ....

 

 

 

هفته بیست ویکم

یکشنبه : 4 اسفند

14:15 سیاه جامگان مشهد - نیروی زمینی (ثامن الائمه)

14:30 فولاد یزد - پدیده مشهد (شهید نصیری یزد)

14:30 گیتی پسند اصفهان – گل گهر سیرجان (آرارت اصفهان)

14:30 سایپا شمال – ابومسلم خراسان (شهید وطنی قائمشهر)

14:30 نفت و گاز گچساران - نفت مسجد سلیمان (اختصاصی نفت و گاز)

14:30 مس رفسنجان - پاس همدان (شهدای نوش آباد)

15: استقلال اهواز- نساجی مازندران (تختی اهواز)

15: الوند همدان – صنعت نفت آبادان (قدس همدان)

15: شهرداری بندرعباس- گهر دورود (خلیج فارس بندرعباس)

15: راهیان کرمانشاه – پیکان (آزادی کرمانشاه)

15: ایرانجوان بوشهر- یزد لوله (شهید بهشتی بوشهر)

15: البدربندرکنگ - آلومینیوم هرمزگان (اختصاصی البدر)

 

هفته بیست و دوم

جمعه : 9 اسفند

14:30 ابومسلم خراسان – پارسه تهران (ثامن الائمه مشهد)

شنبه :10 اسفند

14:45 پدیده مشهد - شهرداری یاسوج (ثامن الائمه مشهد)

14:45 نیروی زمینی - استقلال اهواز (شهدای نزاجا)

14:45 نساجی مازنداران- گیتی پسند اصفهان (شهید وطنی قائمشهر)

14:45 گهر دورود- الوند همدان (تختی دورود)

14:45 گل گهر سیرجان- شهرداری بندرعباس (اختصاصی گل گهر)

14:45 پیکان - ایرانجوان بوشهر، ورزشگاه (پیکانشهر)

14:45 یزد لوله – مس رفسنجان (شهید نصیری یزد)

15: آلومینیوم هرمزگان – نفت و گاز گچساران (خلیج فارس بندرعباس)

15: پاس همدان- البدر بندرکنگ (قدس همدان)

15:15صنعت نفت آبادان- فولاد یزد (تختی آبادان)

15:15 نفت مسجد سلیمان – سایپا شمال (شهید بهنام محمدی)

 

 

هفته بیست و سوم

جمعه: 16 اسفند

15: شهرداری یاسوج - صنعت نفت آبادان (تختی یاسوج)

15: گیتی پسند اصفهان - نیروی زمینی تهران (آرارات اصفهان)

15: فولاد یزد - گهر دورود (شهید نصیری یزد)

15: شهرداری بندرعباس - نساجی مازندران (خلیج فارس بندرعباس)

15: پارسه تهران - نفت مسجد سلیمان (صنایع دفاع)

15: مس رفسنجان - پیکان تهران (تختی رفسنجان)

15: پرسپولیس شمال - آلومینیوم هرمزگان (شهید وطنی قائمشهر)

15: بدر بندر کنگ – یزد لوله (اختصاصی بدر بندر کنگ)

15: نفت و گاز گچساران - پاس همدان (اختصاصی نفت و گاز)

15: 15 استقلال اهواز- سیاه جامگان مشهد (تختی اهواز)

15: 15الوند همدان- گل گهر سیرجان (قدس همدان)

15:15 ایرانجوان بوشهر - راهیان کرمانشاه (شهید بهشتی بوشهر)

 

 

هفته بیست و چهارم

جمعه: 23 اسفند

14:45 سیاه جامگان مشهد - گیتی پسند اصفهان (ثامن الائمه مشهد)

15: گهر دورود - شهرداری یاسوج (تختی دورود)

15: نیروی زمینی تهران - شهرداری بندرعباس (شهدا نزاجا)

15: گل گهر سیرجان - فولاد یزد (اختصاصی گل گهر)

15: نساجی مازندران - الوند همدان (شهید وطنی قائمشهر)

15: پیکان تهران - بدر بندر کنگ (شهدا شهر قدس)

15: یزد لوله - نفت و گاز گچساران (شهید نصیری یزد)

15:15 صنعت نفت آبادان - پدیده مشهد (تختی آبادان)

15:15 نفت مسجد سلیمان - ابومسلم خراسان (شهید بهنام محمدی)

15:15 راهیان کرمانشاه - مس رفسنجان (کارگران کرمانشاه)

15:15 آلومینیوم هرمزگان - پارسه تهران (خلیج فارس بندرعباس)

15:15 پاس همدان - پرسپولیس شمال (قدس همدان)

 

هفته بیست و پنجم

یکشنبه: 10 فروردین  

16:15 گیتی پسند اصفهان - استقلال اهواز (آرارات اصفهان)

16:15 پدیده مشهد - گهر دورود (ثامن الائمه مشهد)

16:15 شهرداری بندرعباس - سیاه جامگان مشهد (خلیج فارس بندرعباس)

16:15 شهرداری یاسوج - گل گهر سیرجان (تختی یاسوج)

16:15 الوند همدان - نیروی زمینی تهران (قدس همدان)

16:15 فولاد یزد - نساجی مازندران (شهید نصیری یزد)

16:15 مس رفسنجان - ایرانجوان بوشهر (تختی رفسنجان)

16:15 بدر بندر کنگ - راهیان کرمانشاه (اختصاصی بدر بندر کنگ)

16:15 پارسه تهران - پاس همدان (صنایع دفاع) تهران

16:15 نفت و گاز گچساران - پیکان تهران (اختصاصی نفت  وگاز)

16:15 پرسولیس شمال - یزد لوله (شهید وطنی قائمشهر)

 

دوشنبه 11 فروردین 93

16:15 ابومسلم خراسان - آلومینیوم هرمزگان (تختی مشهد)

 

 

هفته بیست و ششم

سه شنبه: 19 فروردین

16:15 گهر دورود - صنعت نفت آبادان (تختی دورود)

16:15 استقلال اهواز- شهرداری بندرعباس (تختی اهواز)

16:15 گل گهر سیرجان - پدیده مشهد (اختصاصی گل گهر)

16:15 سیاه جامگان مشهد - الوند همدان (ثامن الائمه مشهد)

16:15 نساجی مازندران - شهرداری یاسوج (شهید وطنی قائمشهر)

16:15 نیروی زمینی تهران - فولاد یزد (شهدا نزاجا)

16:15 آلومینیوم هرمزگان - نفت مسجد سلیمان (خلیج فارس بندرعباس)

16:15 ایرانجوان بوشهر- بدر بندر کنگ (شهید بهشتی بوشهر)

16:15 پاس همدان - ابومسلم خراسان (قدس همدان)

16:15 راهیان کرمانشاه - نفت و گاز گچساران (کارگران کرمانشاه)

16:15 یزد لوله - پارسه تهران (شهید نصیری یزد)

16:15 پیکان تهران - پرسپولیس شمال (شهدا شهر قدس)