هفته هجدهم ، ابومسلم خراسان - مس رفسنجان ، شنبه 12 بهمن ماه 92، ورزشگاه بزرگ ثامن الائمه (ع) مشهد

هفته هجدهم لیگ دسته اول فوتبال باشگاههاى كشور - جام آزادگان


ابومسلم خراسان - مس رفسنجان


شنبه 12 بهمن ماه 92  - ساعت 14:00


ورزشگاه بزرگ ثامن الائمه (ع) مشهد


به امید پیروزى مشكى پوشان خراسانى ...

هفته هجدهم


 


شنبه 12 بهمن ماه


 


ابومسلم خراسان- مس رفسنجان، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد


 


یکشنبه 13 بهمن


 


فولاد یزد- الوند همدان، ورزشگاه شهید نصیری یزد


 


گل گهر سیرجان- نیروی زمینی، ورزشگاه اختصاصی گل گهر


 


شهرداری یاسوج- شهرداری بندرعباس، ورزشگاه تختی یاسوج


 


گهر دورود – سیاه جامگان مشهد، ورزشگاه تختی دورود


 


پدیده مشهد- گیتی پسند اصفهان، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد


 


سایپا شمال- نفت و گاز گچساران، ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر


 


پارسه – البدربندرکنگ، ورزشگاه صنایع دفاع تهران


 


تمامی دیدارها ساعت 14 آغاز می شود.


 


پاس همدان – پیکان، ورزشگاه قدس همدان، ساعت 14 و 15 دقیقه


 


آلومینیوم هرمزگان- راهیان کرمانشاه، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس، ساعت 14 و
15 دقیقه


 


نفت آبادان- استقلال اهواز، ورزشگاه تختی آبادان، ساعت 14 و 30 دقیقه


 


نفت مسجد سلیمان- ایرانجوان بوشهر، ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان، ساعت
14 و 30 دقیقه


 

 


 


هفته نوزدهم


 


یکشنبه 20 بهمن


 


نیروی زمینی- نساجی مازندارن، ورزشگاه شهدا نزاجا تهران


 


سیاه جامگان- گل گهر سیرجان، ورزشگاه ثامن الائمه


 


گیتی پسنداصفهان- نفت آبادان، ورزشگاه آرارات اصفهان


 


پیکان – یزدلوله، ورزشگاه پیکانشهر


 


نفت وگاز گچساران – پارسه، ورزشگاه اختصاصی نفت


 


مس رفسنجان- نفت مسجد سلیمان، ورزشگاه نوش آباد رفسنجان


 


تمامی دیدارها ساعت 14 آغاز می شود.


 


الوند همدان – شهرداری یاسوج، ورزشگاه قدس همدان


 


شهرداری بندرعباس- پدیده مشهد، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس


 


راهیان کرمانشاه – پاس همدان، ورزشگاه آزادی کرمانشاه


 


البدربندرکنگ- ابومسلم خراسان، ورزشگاه اختصاصی البدر


 


تمامی این بازی ها ساعت 14 و 15 دقیقه اغاز می شود.


 


استقلال اهواز – گهر دورود، ورزشگاه تختی اهواز


 


ایرانجوان بوشهر- آلومینیوم هرمزگان، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر


 


این دو دیدار ساعت 14 و 30 دقیقه آغاز می شود.


 

 


 


هفته بیستم


 


شنبه 26 بهمن ماه


 


پدیده مشهد – الوند همدان، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد، ساعت 14


 


یکشنبه 27 بهمن ماه


 


ابومسلم – نفت و گاز گچساران، ورزشگاه ثامن الائمه، ساعت 14


 


شهرداری یاسوج- فولاد یزد، ورزشگاه تختی یاسوج


 


گل گهر سیرجان- استقلال اهواز، ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان


 


گهر دورود – گیتی پسن اصفهان، ورزشگاه تختی دورود


 


پارسه – سایپا شمال، ورزشگاه صنایع دفاع تهران


 


یزدلوله – راهیان کرمانشاه، ورزشگاه شهید نصیری یزد


 


تمامی این دیدارها ساعت 14 و 15 دقیقه اغاز می شود.


 


پاس همدان- ایرانجوان بوشهر، ورزشگاه قدس همدان


 


آلومینیوم هرمزگان- مس رفسنجان، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس


 


این دو دیدار ساعت 14 و 30 دقیقه آغاز می شود.


 


نفت مسجد سلیمان – البدربندر کنگ، ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان


 


نفت آبادان – شهرداری بندر عباس، ورزشگاه تختی آبادان


 


این دو دیدار ساعت 14 و 45 دقیقه آغاز می شود.


 

 


 


هفته بیست ویکم


 


یکشنبه 4 اسفند ماه


 


سیاه جامگان مشهد- نیروی زمینی، ورزشگاه ثامن الائمه، ساعت 14 و 15
دقیقه


 


فولاد یزد- پدیده مشهد، ورزشگاه شهید نصیری یزد


 


گیتی پسند اصفهان – گل گهر سیرجان، ورزشگاه آرارت اصفهان


 


سایپا شمال – ابومسلم خراسان، ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر


 


نفت و گاز گچساران- نفت مسجد سلیمان، ورزشگاه اختصاصی نفت گچساران


 


مس رفسنجان- پاس همدان، ورزشگاه نوش آباد رفسنجان


 


تامی این دیدارها ساعت 14 و 30 دقیقه آغاز می شود.


 


استقلال اهواز- نساجی مازندران، ورزشگاه تختی اهواز


 


الوند همدان – نفت آبادان، ورزشگاه قدس همدان


 


شهرداری بندرعباس- گهر دورود، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس


 


راهیان کرمانشاه –پیکان، ورزشگاه آزادی کرمانشاه


 


ایرانجوان بوشهر-یزد لوله، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر


 


البدربندرکنگ- آلومینیوم هرمزگان، ورزشگاه اختصاصی البدر


 


تمامی این دیدارها ساعت 15 آغاز می شود.


 

 


 


هفته بیست و دوم


 


جمعه 9 اسفند ابومسلم خراسان – پارسه، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد، ساعت 14 و
30 دقیقه


 


شنبه 10 اسفند


 


پدیده مشهد- شهرداری یاسوج، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد


 


نیروی زمینی- استقلال اهواز، ورزشگاه شهدای نزاجا


 


نساجی مازنداران- گیتی پسند اصفهان، ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر


 


گهر دورود- الوند همدان، ورزشگاه تختی دورود


 


گل گهر سیرجان- شهرداری بندرعباس، ورزشگاه اختصاصی گل گهر


 


پیکان- ایرانجوان بوشهر، ورزشگاه پیکانشهر تهران


 


یزد لوله – مس رفسنجان، ورزشگاه شهید نصیری یزد


 


تمامی این دیدارها ساعت 14 و 45 دقیقه آغاز می شود.


 


آلومینیوم هرمزگان – نفت و گاز گچساران، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس


 


پاس همدان- البدر بندرکنگ، ورزشگاه قدس همدان


 


این دو دیدار ساعت 15 آغاز می شود.


 


نفت آبادان- فولاد یزد، ورزشگاه تختی آبادان


 


نفت مسجد سلیمان – سایپا شمال، ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان


 


این دو دیدار ساعت 15 و 15 دقیقه آغاز می شود.